0224 250 7421 – 23 Hacıilyas Mh.Abdal Cd.No:134 Osmangazi BURSA 09:00 – 18:00
IMG-LOGO
Ana Sayfa / Kurumsal / Hakkımızda

HAKKIMIZDA

        Deneyimin Eğitime Yansıyan Yüzü..

Deneyimin Eğitime Yansıyan Yüzü, Yansı Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursuna

Hoş Geldiniz.


2004 yılının Ağustos ayından itibaren faaliyetlerini sürdüren Özel 
Yansı Sürücü Kursu; 350 metrekareden oluşan ve zemin girişli ferah bir binada hizmet vermektedir.

        1987 yılından günümüze kadar gelen tecrübe ve bilgi birikimiyle sürücü adaylarına tam olarak istenilen eğitim ve beceriyi kazandırmak vizyonumuzun temelini oluşturmaktadır. Her biri konusunda uzman personelimiz, gelişen teknolojinin paralelinde tam eğitim verme ilkesini kendi değerleri olarak benimsemişlerdir.

       Eğitimlerimiz, bir kurs dönemi boyunca trafik dersi 16, araç tekniği dersi 6, ilkyardım bilgisi dersi 8, trafik adabı dersi 4, direksiyon dersi de 14 ders saati olarak verilmektedir. Dönemlik dersleri haftalık program olarak incelemek gerekirse; 3 gün Trafik ve Çevre Bilgisi, Trafik Adabı, 1'er gün de dönüşümlü olarak Araç Tekniği ve İlkyardım Bilgisi'dir. 


       Verilen bu eğitimler sonucu sürücü adaylarımız Elektronik Sınav aşamasını geçtiğinde A, A1, A2, B, B Otomatik ve B Engelli sınıfı ehliyet sertifikalarını almaya hak kazanmaktadırlar. Bunun yanı sıra, hem araçlarımızın, hem de sınıflarımızın klimalı olması sayesinde dört mevsim tüm derslere yönelik ideal bir çalışma ortamı oluşmaktadır.

      Sınıflarımız 20'şer kursiyer olmak üzere toplam 60 kontenjanlıdır. İsteğe bağlı olarak gündüz, akşam ve hafta sonu gruplarımız açılabilir.

      Her ay yeni bir dönem açılmaktadır. "Eğitimde Tasarruf Olmaz" ilkesiyle çıktığımız bu yolda referanslarımız kıymetli öğrencilerimiz ve mezunlarımızdır.

2139 Kursiyer
35 Yıllık Tecrübe
12 Usta Öğretici
100% Başarı
Kurs Taksidinizi Kredi Kartı ile Hemen Ödemek İster misiniz ?